wtorek, 11 marca 2014

Z punktu widzenia faceta.


Na fali facebookowej popularności obu filmów w dniu dzisiejszym postanowiłem wrzucić pewne porównanie w stylu Faceci są z Marsa, a Kobiety ze Snickersa. Otóż moje facebookowe policzone na palcach statystyki mówią, że dziś najbardziej lubianym filmem przez płeć piękną był ta oto krótka produkcja. Filmik pokazuje 20 obcych osób, które mają się pocałować.
Na faceboooku widnieją same komentarze w stylu "urocze", "ojej...", "ech jakie to piękne". No ciekawe co w tym takiego pięknego. Całowanie się z kobietą która mogła by być babcią tego gościa? Czy może dziewczyna która prawie zgubiła bluzkę, chociaż całujący ją koleś nadal był w czapce?
A może to ja po prostu jestem wyzuty z wysokich lotów uczuć i poczucia piękna...

... a może zwyczajnie jestem prostym gościem, z prostymi instynktami i tak samo prostym poczuciem humoru, bo mnie na przykład dzisiaj rozbawił filmik ekipy chłopaków z Rassiji, którzy pokazali nam dlaczego dobrze być motocyklistą.I wiecie co? Wydaje mi się, że jednak chłopaki z Rosji mają rację! Bo dużo łatwiej znaleźć dzisiaj osobę, która dla Twojej powierzchowności odda Ci naprawdę dużo niż namówić dzisiaj obcą osobę na gest, który w gruncie rzeczy nie jest niczym złym. Taki lajf.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz